V rámci našich tesařských prací realizujeme nové dřevostavby či stavíme zahradní pergoly a altánky. Zaměřujeme se i na rekonstrukci a opravu starších střech a dodáváme nové krovy, jež také chemicky ošetřujeme. Naše služby zahrnují rovněž dřevěné obkládání a podbíjení říms.

Tesařské práce nabízí velkou škálu prací se dřevem, a my jsme na veškeré tyto činnosti odborníci. Naši zaměstnanci pro Vás také na Vaše přání zhotoví schodiště, garážové přístřešky, vikýře, markýzy a bednění. Rozumíme práci s pilou, sekerou, dlátem i hoblíkem. Dřevo, se kterým pracujeme, je velmi kvalitní a impregnované proti houbám a škůdcům.

Ať už Vaše střecha čeká na kompletní rekonstrukci, či jen malou opravu, obraťte se na naše tesařství v Brně. Zajistíme pro Vás celkovou kontrolu stavu Vaší střechy a společně projdeme možnosti, jak střechu opravit.

Pokud jde o další dřevěné výrobky, které jste si vybrali pro doplnění Vašeho bydlení, pomůžeme Vám nejen s konstrukcí, ale i s projektem. Například zahradní pergola by měla vkusně přilnout k Vašemu domu a rozšířit Vám užitnou plochu Vašeho domu. Poskytne Vám tak přístřeší i v nehostinném počasí a můžete z ní sledovat ruch kolem Vašeho domu, nebo třeba v noci hvězdnou oblohu.

Kromě tesařských prací nabízíme i klempířské práce a pokrývačské práce.