Provádíme montáž sádrokartonů. Základní konstrukci tvoří ocelové pozinkované profily, na které se montují sádrokartonové desky.

Desky mohou mít různou tloušťku a různé použití. Do obytných prostor, kde trávíme nejvíce času, se používají klasické bílé desky nebo růžové protipožární desky. Do koupelen a toalet, které ohrožuje vlhkost, se používají odolnější zelené desky.

Další využití sádrokartonových desek je možné v místnostech s vysokými stropy v případě, že je chceme snížit. Do těchto stropů se snadno instalují zapuštěná světla a mohou rovněž zakrýt klimatizaci i další energetické rozvody jako jsou voda, topení, elektřina aj.

Obecně nejvíce se sádrokartonové desky využívají v podkrovních prostorách.

Jaké jsou výhody montáže sádrokartonu oproti klasickému zednickému postupu?

Sádrokartonářské práce jsou rychlejší variantou než klasické vyzdívání místností. Jsou váhově lehčí a také levnější. Desky vytvoří rovnou a hladkou plochu, což je mnohem snazší v porovnání s aplikací klasického zdiva a jeho následného omítání.

Pokud Vás oslovila možnost montáže sádrokartonu do Vašeho prostoru, obraťte se na profesionály v oboru sádrokartonářských prací v lokalitě Brno.