Rekonstrukce kuchyní ve městě Brně patří mezi další činnosti, na které se v naší firmě specializujeme. Někdy je součástí celé rekonstrukce bytu nebo domu, jindy jde o samostatné stavební úpravy. Začneme schůzkou u Vás a společně probereme všechny Vaše náměty a připomínky. Jednou z možností, jak kuchyni upravit, je rozšíření prostor do obývací místnosti, tedy jejich propojení a vznik větší společné místnosti.

Vzhledem k tomu, kolik času rodina v kuchyni tráví, vyplatí se moderně a efektivně ji upravit. Společné vaření i pečení, nejen o svátcích, ale i v běžném denním režimu rodiny si zaslouží pěkné a praktické řešení. Všichni si chtějí společně pochutnat na dobrotách, vytvořených na kuchyňské lince a upečených s radostí.

Důvody rekonstrukce

Kuchyně upravujeme podle přání našich zákazníků z mnoha důvodů, jedním z nich je generační obměna uživatelů bytu. Pro stárnoucí rodiče je vhodné zvýšit počet světelných zařízení, upravit umístění elektrospotřebičů, či snížit výšku pracovních ploch na kuchyňské lince.

Postup plánování rekonstrukce

Zjistíme společně, jaké změny Vaše kuchyně vyžaduje. Může jít o umístění linky, elektrospotřebičů i jídelního stolu. Nový design dvířek a pracovní desky zcela změní dojem z místnosti, ať už si vyberete romantické provensálské tóny, nebo venkovský country styl.

Co je možné v kuchyni renovovat

Při celkové rekonstrukci se renovují i rozvody elektřiny, vody, plynu a odpadů. Vyměníme Vám okna, dveře, položíme novou podlahu. Podle Vašeho vkusu si vyberete mezi dlažbou, plovoucí podlahou či linoleem. Pro pečení a vaření si můžete zvolit novou vestavnou troubu a varný panel.

Do samotné kuchyňské linky je potřeba vybrat dřez, baterie, i osvětlení. Dvířka ke skříňkám mohou být výklopná, se šuplíky, nebo rohová. Pracovní desky jsou dnes nabízeny v širokém výběru materiálů, laminátové, z umělého kamene, z masivního dřeva, keramické, mramorové. Design dotvoří zvolené provedení dřeva v tónu ořech, dýha, kaštan a mnoha dalších.

Cena rekonstrukce

Veškeré finanční nároky s Vámi proberou naši zaměstnanci předem, sami si tak stanovíte, kolik chcete do nové kuchyně investovat. Záleží na tom, jak velkou úpravu budeme provádět.

Kdy bude hotová nová kuchyně

Kuchyni na přání vyrobíme během 6 týdnů, její montáž nám potrvá 2 dny. Také odstraníme původní vybavení a odvezeme veškerý odpad.