Postrádá Vaše koupelna funkčnost? Chystáte se pozvednout její vzhled na vyšší úroveň? Můžete mít obojí - funkční a ještě k tomu vkusný prostor pro relaxaci a hygienu. Správně zvolený postup při rekonstrukci koupelny zajistí Vaši dlouhodobou spokojenost.

Jaké kroky je třeba provést, aby byla zachovaná správná posloupnost?

Před samotným fyzickým zásahem je důležité dobře si rozmyslet, jaké dispoziční řešení bude pro Váš prostor nejvhodnější.

První fáze spočívá v odpojení stávajících rozvodů vody, odpadu a elektrického proudu a odstranění původních obkladů a dlažby. Pokud je plánovaná změna radikální, tak dochází k vybourání příček nebo demontáži umakartového jádra.

Po výstavbě nových příček jsou instalovány rozvody vody a elektřiny. Následuje vyrovnání podlahy a hydroizolace.

Další fáze již zahrnuje vybavení koupelny podle vkusu majitele. Nejprve se na stěny aplikují zvolené obklady a položí se dlažba. Montáží sanitárního zařízení a doplnění potřebným nábytkem s dalšími nezbytnostmi získá místnost svoji ucelenou podobu. V této fázi se vytváří styl koupelny – moderní, elegantní, retro - čistě podle vkusu majitelů. Je vhodné dbát na soulad obkladů a dlažby, aby prostor působil jednotně.

Zdá se Vám postup rekonstrukce příliš náročný? Nevadí. Svěřte tuto práci a své představy ohledně nového prostoru odborníkům z rekonstrukcí koupelen Brno a těšte se na novou koupelnu podle svých představ.