Nesmírně důležitou složkou každé střechy je její povrch, proto nabízíme pálené krytiny značek Tondach, Röben nebo Erlus i betonové krytiny značek Bramac, KM Beta, Mediterran a dalších. Široké uplatnění na střechách mohou nalézt i vláknocementové krytiny značek Eternit, Cembrit či Edilit, stejně jako bitumenové střešní šindele značek Vedag, Tegola, Iko nebo Kerabit. Pokrývání plochých střech u nás zajišťují značky Rhenofol, Sika a další.

Obraťte se na naše pokrývačství v Brně už ve chvíli, kdy hledáte firmu na zaměření střechy, zajištění návrhu a cenové nabídky. Zpracujeme pro Vás projektovou dokumentaci a podle Vašich představ Vám poskytneme poradenství ve výběru vhodného typu střešní krytiny. Nezapomínáme také na praktickou funkci střechy, kdy chrání celý dům před vnějšími vlivy počasí, ať už jde o sníh, déšť či silný vítr. Důležitým hlediskem pro výběr krytiny je barva tašek, v našich zemích je dlouhodobě oblíbená červená, a to v mnoha odstínech. Také všechny ostatní doplňky na domě Vám pomůžeme barevně sjednotit se střechou, zejména jde o okna a parapety.

Praxe a zkušenosti našich pokrývačů jsou pro Vás jistotou montáže krytiny v souladu s požadavky výrobců a příslušnými normami, díky čemuž získáte veškeré záruky na materiál a konečnou formu střešního pláště. Všichni naši zaměstnanci absolvují povinná školení a studují novinky v nabídce střešních krytin. Díky tomu jsou schopní realizovat jak střechu u novostavby, tak i úspěšně zrekonstruovat a opravit střechu starší, to vše velmi kvalitně.

Myslíme si, že střecha je ozdobou každého domu a rádi svoji prací přispějeme k tomu, aby i Vaše střecha takto působila na okolí. Naše pokrývačské práce, tesařské i klempířské práce poskytujeme ve městě Brně a jeho přilehlém okolí.